Jak poderwać dziewczyne?

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach tak bardzo rozwiniętej technologii – komputerów czy telefonów, kontakt z drugą osobą nie przysparza nam większych kłopotów, ponieważ nie widzimy jej bezpośrednio, jej twarzy, czy miny. Ale czy tak naprawdę o to chodzi? Żeby nie widzieć reakcji osoby, z którą rozmawiamy, czy próbujemy poderwać? Właśnie. Jak poderwać dziewczyne, żeby się nie przestraszyła, tylko się umówiła na miłą randkę?

Jak poderwać dziewczyne?

Jak poderwać dziewczyne?Sposobów jest kilka, najważniejsze, to wybrać ten najlepszy i najbardziej skuteczny. Pierwszą ważną zasadą jest bycie sobą, nieudawanie kogoś, kim się nie jest, bo prędzej czy później nasze kłamstwo wyjdzie na jaw, a wtedy będzie nam głupio i będziemy żałować, że tak się zachowaliśmy. Tak więc prawda. Dziewczyna nie lubi przesadzonych historii o tym, ile masz samochodów, jak dobrze płatną masz pracę. Po prostu nie lubią zbytniego chwalenia się. Owszem – jeśli naprawdę dobrze zarabiasz i ogólnie jesteś zadowolony ze swojego życia zawodowego, to bardzo dobrze, ale nie wolno się tym zanadto chwalić. Tak więc, kiedy zdarza się sytuacja, kiedy dziewczyna, która nam się podoba i chcemy ją poderwać, musimy zrobić to w kulturalny sposób. Podejść, powiedzieć: Cześć. Od czegoś przecież trzeba zacząć, prawda? Można powiedzieć, że jest bardzo ładną kobietą i z chęcią umówiłbyś się z nią na kawę, jeżeli oczywiście kawę pije. Jeśli nie kawa, to herbata. To sposób, który jest zawsze na czasie i chyba tak już zostanie.

Oczywiście – wszystko to zależy od sytuacji, w której się znajdujemy i miejsca. Może to być zarówno kolejka do kasy w jakimś sklepie, bądź czekanie na autobus, czy pociąg na dworcu, czy przystanku. Tu można po prostu dosiąść się do dziewczyny i zacząć rozmowę. Nie należy od razu pytać o numer telefonu, bo to ją może zniechęcić. Nie lubią natrętnych i nachalnych facetów. Tak więc na początek rozmowa o pogodzie, o miejscu, w którym oboje się znajdujecie, dopiero potem można porozmawiać na bardziej konkretne tematy i spytać się, czy mieszka tutaj, czym się zajmuje na co dzień. Sami też nie możemy być bierni w takiej konwersacji, tez musimy o sobie coś opowiadać, a nie tylko zadawać pytania. Jeśli okaże się, że macie wspólne zainteresowania, hobby czy pasje, to jest to doskonały początek do nawiązania bardzo fajnej znajomości, a może nawet coś więcej? Na pewno nie należy się zniechęcać, jeśli coś się nie uda, bo człowiek uczy się na własnych błędach i drugi raz na pewno będzie lepszy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here