Cottonmoose

Szczególnie jesienią i zimą zastanawiamy się, jak stworzyć dziecku komfort termiczny w wózku. Era kocyków się skończyła – nie zawsze są funkcjonalne, ciężko je ułożyć, a starszy maluch może się rozkopać i wówczas cała ochrona zdaje się na nic. I dlatego właśnie od lat opiekunom towarzyszą rozmaite śpiworki do wózków. Dopasowane do potrzeb idealnie się sprawdzają zarówno w gondolach, jak i w spacerówkach. Świetnie się prezentują i są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Idealna ochrona przed zimnem

Śpiworki Cottonmoose są niezastąpione zawsze wtedy, gdy na dworze jest chłodniej. Maluszek z racji małej aktywności jest bardziej narażony na zmiany temperatury, a tym samym na możliwe infekcje. W efekcie łatwo dziecko przegrzać lub też wychłodzić, więc nie zawsze ubieranie wielu warstw ubrań na tak zwaną cebulkę będzie dobrym rozwiązaniem. Nic dziwnego, że standardem w wózkach stały się śpiworki Cottonmoose. Zapewniają ciepło i wygodę. Oczywiście kluczem jak zawsze jest odpowiednie dopasowane dodatku i do wózka, i do swoich oraz maluszka potrzeb. Śpiworek nie może być zbyt opięty. Kluczem jest to, by zapewnić maluszkowi swobodę ruchów oraz komfort termiczny. Poza tym warto także zwrócić uwagę, aby produkt posiadał więcej niż jedną parę otworów na pasy. Dzięki temu w prosty sposób można dopasować zapięcie do wzrostu malucha.

Najlepsze wykończenie

Śpiworek powinien być tak zaprojektowany, aby zapewniać wygodę i bezpieczeństwo i dlatego właśnie w różnych wózkach, przy pasach, pałąkach i innych zabezpieczeniach powinniśmy mieć możliwość założenia warstwy ochronnej. I dlatego też należy zawsze dopasować śpiworek Cottonmoose do konkretnej spacerówki. Z gondolą jest nieco łatwiej, ale dziecko długo z niej nie korzysta. Osłona powinna być szczelna, praktyczna, a także atrakcyjna kolorystycznie. Z drugiej strony śpiwór  jak kurtka musi posiadać odpowiednią impregnację, by skutecznie chronić przed wiatrem i zimnem. Nie może również przepuszczać wilgoci. Dzięki temu sam materiał nie wchłania wody oraz brudu i jest łatwy w czyszczeniu, co niewątpliwie będzie ułatwiać wam wszystkim codzienne aktywności. O komfort maluszka zadba miękkie wnętrze śpiworków Cottonmoose. Najczęściej producenci stosują polar, wełnę lub plusz i zawsze warto wybierać jak najbardziej naturalne wyściółki. Całość jest zapinana na zamki błyskawiczne, co zapewnia szczelność i ułatwia wkładanie do śpiworka szczególnie młodszych maluszków. Starszaki docenią natomiast wejście boczne, które pozwala na samodzielne wejście do wózka i śpiworka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here