Jakie filmy polecacie

Zamierzasz obejrzeć coś, co cię odmieni. Co wniesie choćby małą zmianę w twoim życiu lub poszukujesz czegoś, dzięki czemu naprawdę się zrelaksujesz i zapomnisz na 2 godziny, o wszystkich swoich problemach. Zobaczmy więc temat „jakie filmy polecacie”. Możemy skupić się bardziej na filmach oscarowych 2020.

Jakie filmy polecacie?

Pierwszy godnym polecenia filmem, który otrzymał Oscara jest „Jojo Rabbit”. Oscar został przyznany za najlepszy scenariusz adaptowany, ale film jest zrobiony precyzyjnie. Pokazuje pewną przemianę wewnętrzną dziecka, ale także jak takim młodym umysłem łatwo sterować. Jojo jest małym nazistą, a jego wymyślonym przyjacielem Hitler. Brzmi nieco przerażająco, ale zapewne odnajdziecie w tym filmie i głębie, ale także pouśmiechacie się.

Jakie filmy polecacieKolejnym filmem, który w 2019 zrobił ogromne wrażenie jest „Joker”. Miał kilka nominacji, ale w efekcie końcowym Oscara zgarnął Joaqiun Phoenix, jako najlepszy aktor pierwszoplanowy. Kolejny Oscar przyznany został za najlepszą muzykę oryginalną. Co w nim jest takiego hipnotyzującego. Na pewno kojarzycie Batman, jednak Joker robił często wrażenie. Opisywany film pokazuje jakie czynniki doprowadziły go do takiego momentu i jak bardzo niszczy nas system. Smutna prawda.

Następnie polecany film, który wnosi swego rodzaju innowację to „Parasite”. On może się pochwalić kilkoma Oscarami – najlepszy film w 2020, najlepszy scenariusz oryginalny, najlepszy film międzynarodowy, Co może nas najbardziej zainteresować. Mówi się, że ten film zapewni prawdziwy rollercoaster więc jeśli lubisz mocne wrażenia to na pewno warto go zobaczyć. Przedstawiona historia jest tak zagmatwana, że człowiek nie ma pojęcia co stanie się dalej. Jednak niesie ze sobą również coś głębokiego. Ocenianie ludzie według statusu finansowego, czy faktycznie powinniśmy to brać pod uwagę, kiedy patrzymy na ludzi?

Jeśli jesteście pasjonatami filmów krótkometrażowych to w 2020 roku Oscara otrzymał „Hair Love”, cudowne 6 minut film, w którym łamie się nam serce. Warto zobaczyć, żeby pamiętać o tym, by doceniać rzeczy, które mamy w tej chwili, bo tak łatwo zmienia się sytuacja w naszym życiu i to do czego byliśmy przyzwyczajeni nagle znika.

Oto krótki przegląd filmów, które są polecane. Miłego oglądania!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here