Jak się całować?

Szybsze bicie serca, drżenie rąk i motyle w brzuchu, a przy okazji zbijanie kalorii, chociaż nie wszyscy o tym wiedzą. Takie są zazwyczaj objawy, kiedy zbliżamy swoje usta do ust naszego partnera. Chyba każdy z nas pamięta swój pierwszy pocałunek, nawet jeśli nie chciałby go sobie przypominać. Z czasem nie mieliśmy problemu z tym, jak się całować, bo jak mówią trening czyni mistrza, ale w dużej mierze to też zależy od osoby, z którą się całujemy, a nie zawsze pewnie bywało tak super, jak chcielibyśmy i to sobie wyobrażaliśmy.

Jak się całować?

Jak się całować?Jest wiele pytań, które dotyczą pocałunku – z języczkiem, czy bez? no i oczy, czy całować się z zamkniętymi, czy mieć otwarte? Takie wątpliwości dopadają niejedną osobę. Niektórzy też boją się, że źle całują i zamiast poczuć magię chwili myślą o tym, czy aby nie przesadza z namiętnością, lub może całuje za płytko. Wracając jeszcze do tego, czy całować z otwartymi, czy zamkniętymi oczami – to zależy po prostu od nas, nie ma na to recepty i idealnego sposobu. Jeżeli całujemy się cały czas mając zamknięte oczy, spróbujmy całując się, je otworzyć. Myślę, że poczujemy różnicę, będziemy bardziej podnieceni, bo dodatkowo patrząc na partnera czujemy silniejsze emocje, tym bardziej, gdy on również na nas patrzy i obserwuje. Wiadomo, że każdy z nas jest inny, ma inne usta i inaczej całuje.

Najważniejsze, to być w tym trochę altruistą i dopasować swój pocałunek do partnera

Nie zawsze się to udaje, w skrajnych przypadkach po prostu nie potrafimy dopasować swoich usta do partnera. Ja również miałam taki przypadek, o którym chciałabym jak najszybciej zapomnieć. Niestety mój parter bardzo otwierał usta, tak jakby chciał cały czas mówić duże A. Masakra. Za każdym razem, gdy próbowałam je trochę przymknąć, robił to samo. Na szczęście nie trwało to długo i zakończyło się bardzo szybko. W przypadku, kiedy wiecie, że osoba z którą jesteście to już coś poważnego, a męczycie się z całowaniem, to nie ma innego wyjścia, jak szczera rozmowa. Tylko wtedy będzie można rozwiązać ten problem, a my będziemy spokojni, że w końcu o tym opowiedzieliśmy. Ni należy milczeć w takich sprawach, bo partner nie będzie wiedział, czemu nie chcemy się całować i będzie miał w głowie masę pytań i obaw. Jeżeli wam nie wychodzi z początku, próbujcie się całować na różne sposoby, w końcu nie od razu Kraków zbudowano, więc i wy metodą prób i błędów dojdziecie do perfekcji i zgracie się w końcu idealnie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here