jak poderwać chłopaka

Każda dziewczyna doskonale zna to uczucie, gdy ogromna ilość motylków zaczyna wręcz rozsadzać jej brzuch od środka. Nagle na szkolnym korytarzu zauważamy niesamowitego chłopaka i już wiemy, że to właśnie z nim chcemy spędzić resztę swojego życia. Marzymy o nim całymi dniami i nocami. Wyobrażamy sobie siebie w jego towarzystwie w niezwykle romantycznych sceneriach, gdy spacerujemy po przepięknym lesie i spotykamy się przy porannej kawie w eleganckiej kawiarni. Niemalże czujemy jego dotyk na swojej skórze, a każdy jego widok przyprawia nas o spore dreszcze – nie potrafimy już zapanować nad swoimi emocjami i chcemy, aby ten właśnie chłopak jak najszybciej stał się naszym stałym partnerem. A jak poderwać chłopaka? Jest na to kilka sprawdzonych sposobów. Wykorzystajmy je wszystkie, a już niedługo ukochany z naszych sennych marzeń stanie się naszym realnym partnerem.

Zbadajmy teren

jak poderwać chłopakaNa samym początku sprawdźmy, czy podobający nam się chłopak jest w ogóle wolny. Nie ma bowiem nic gorszego od odbijania partnera jakiejkolwiek dziewczynie, nawet jeśli za nią nie przepadamy i na co dzień nie mamy z nią zbyt dobrych relacji. Pomyślmy bowiem, jak same czułybyśmy się na jej miejscu. Od kilku miesięcy spotykałybyśmy się z wymarzonym wybrankiem, gdy nagle w polu naszego widzenia pojawiłaby się ta druga dziewczyna, która robiłaby dosłownie wszystko, aby zrujnować nasz związek i całą naszą miłość. Dziewczyny bywają wredne, ale my nie musimy wcale tak postępować.

Zajęty chłopak raczej nie okaże nam zresztą zbyt dużego zainteresowania, dlatego jak najszybciej powinnyśmy go sobie w takiej sytuacji odpuścić. Gdyby natomiast doszło do sytuacji, w której ten chłopak zerwałby ze swoją stałą dziewczyną właśnie dla nas, mogłybyśmy przypuszczać, że bez trudu zrobi to raz jeszcze i z nami postąpi podobnie. Odbijanie cudzych chłopaków jest więc kategorycznie zabronione i tej zasady powinnyśmy się zawsze trzymać.

Jak poderwać chłopaka?

A jak poderwać chłopaka, który jest wolny? Jeżeli sprawdziłyśmy już, czy nasz wybranek nie ma żadnej dziewczyny, możemy zacząć do niego „uderzać”. Zajmijmy się flirtowaniem i opanujmy sztukę uwodzenia do perfekcji. Rozmawiajmy ze swoim wybrankiem jak najczęściej i wykorzystujmy każdą okazję do nawiązania z nim chociażby krótkiego kontaktu. Jeżeli chodzi on z nami do jednej klasy – takich okazji będziemy mieć całe mnóstwo.

Podczas pisania sprawdzaniu poprośmy go o pożyczenie ołówka czy długopisu lub nawet spytajmy go o możliwość udzielenia nam dodatkowych korepetycji z przedmiotu, z którym on radzi sobie doskonale. W trakcie rozmowy patrzmy mu w oczy, ale nie przesadzajmy ze zbytnią nachalnością. Subtelnie zakładajmy sobie włosy za ucho, uśmiechajmy się czy nawet spróbujmy puścić mu małe oczko. Te niepozorne gesty potrafią zrobić na każdym facecie ogromne wrażenie. Nasz ukochany, nawet jeśli nie rozkocha się w nas od razu, na pewno zaintryguje i zaciekawi się naszą osobą i będzie chciał nas lepiej poznać.

Zachowaj naturalność

Jeżeli jednak flirtowanie nigdy nie wychodziło nam zbyt dobrze, a zakładając sobie włosy za ucho czy przygryzając swoje wargi, czujemy się po prostu dziwnie i komicznie, nie powinnyśmy tego w ogóle robić. Naturalność jest w cenie i większość mężczyzn zdecydowanie ją docenia. Róbmy wszystko tak, aby wychodziło to bezpośrednio od nas. Nie starajmy się nader wszystko naśladować zachować aktorek grających w komediach romantycznych czy innych filmach, a pokochajmy siebie za to, jakie naprawdę jesteśmy. Nie ukrywajmy żadnych cech swojej osobowości.

Jeśli jesteśmy nieśmiałe, nie musimy wcale wykonywać tego pierwszego kroku i od razu zapraszać wybranka swojego serca na randkę czy spotkanie w kawiarni. Postępujmy w zgodzie ze sobą i nie udawajmy nikogo innego tylko po to, by przypodobać się jakiemuś facetowi. On ma nas polubić i pokochać za to, jakie jesteśmy naprawdę. W przeciwnym wypadku wszystkie nasze ukryte cechy zaczną się stopniowo pokazywać, a chłopak uzna, że zachowujemy się sztucznie i na pewno nie będzie chciał się już więcej z nami spotykać.

Zadbaj o siebie

jak poderwać chłopakaJak poderwać chłopaka? Dla facetów bez wątpienia ważny jest wygląd zewnętrzny. Żaden z nich nie umów się nawet z najmądrzejszą kobietą, która nie będzie o siebie kompletnie dbać. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a możemy je wywrzeć właśnie dzięki swojej urodzie. Zacznijmy o nią dbać. Spróbujmy zdrowo się odżywiać i wprowadźmy do swojej diety naturalne produkty bogate w witaminy i minerały, które poprawią wygląd naszej cery, włosów i paznokci. Wprowadźmy też do swojego codziennego trybu życia sporą dawkę aktywności fizycznej. Starajmy się ćwiczyć przynajmniej te kilka razy w tygodniu, aby poprawić proporcje sylwetki i wyszczuplić całe ciało. Piękna dziewczyna zawsze zwraca uwagę mężczyzn – szybko się o tym przekonamy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here