luźne dżinsy

Luźne dżinsy to taki garderoby, który nie tylko dobrze do sportowych butów, ale także do szpilek. Noszenie ich wygląda dobrze w każdym wieku. Tan materiał nie ma żadnych ograniczeń. Pasuje do nich zarówno zwykły codzienny T-shirt jak i elegancka biała koszula. Opcji jest naprawdę masa. Denim jest odpowiedni na każdą okazję.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/luzne-dzinsy/

Denim na każdą okazję?

Wiadomo nie od dziś, że dżinsowe ubrania nosi się nie tylko do sportowych stylizacji, ale pasuje do nich także biała damska koszula, czy kaszmirowy sweter. Jednak większości osób ten typ na pewno kojarzy się z tym, jak się ubierało w latach 90. Wtedy szersze jeansy nosiło się do krótkich topów, które odsłaniały płaski brzuch.

Boyfriend i mom jeans – inaczej luźne dżinsy 

Moda to dziecina bardzo nietuzinkowa. Świadczą o tym trędy, które odchodzą w niepamięć i wracają w fenomenalnym stylu. Wiele trendów ustalają blogerki modowe dzięki, którym pozyskujemy inspiracje modowe. To właśnie dzięki nim do łask wróciły luźne dżinsy typu boyfriend czy mm jeans. Najwidoczniej trend ten przyjął się na dobre.

Gdzie nosić takie jeansy?

Należy pamiętać o tym, że musi być to przede wszystkim ubranie dopasowane do okazji. Kiedy już to ustalimy to połowa sukcesu jest za nami. Jednak w tym przypadku nie należy się obawiać, że coś wyjdzie nie tak, ponieważ luźne spodnie pasują praktycznie dla każdej z Pań. Bardziej niż na wiek należy zwrócić uwagę na rodzaj sylwetki jaki posiadamy. Czy wypada więc założyć takie dżinsy na oficjalne spotkanie? To zależy w jakiej branży pracujemy i jaki jest nasz szef. Jeden szef nie będzie robił problemów, a dla drugiego taki rodzaj garderoby będzie wręcz karygodny. Lepiej w takim wypadku się dostosować i „boyfriendy” założyć na bardziej prywatne spotkania. 

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here