kombajn john deere

Czas żniw kojarzy się z kombajnem przemierzającym pola zbóż. Bez tej maszyny pozyskiwanie ziaren, z których robi się mąkę, a następnie pieczywo, byłoby bardzo czasochłonne i nieefektywne. Każdy rolnik staje przed wyborem odpowiedniego sprzętu, który poprawi jakość jego pracy i przede wszystkim jej wydajność.

Dlaczego warto rozważyć zakup kombajnu John Deere? Ponieważ za tymi maszynami stoi, aż ciężko w to uwierzyć, ponad 180 lat historii! Już w 1837 roku John Deere założył firmę, istniejącą do dziś pod jego imieniem i nazwiskiem, która na przestrzeni lat wyrosła na światowego lidera technologii rolnej. Kombajny John Deere są w pełni zautomatyzowane i szybkie.

Producent zapewnia przy tym, że ilość uszkodzonych ziaren zmieści się poniżej 1%. Szeroki wybór, od uniwersalnych kombajnów przeznaczonych do różnych rodzajów upraw, po te najbardziej specjalistyczne, umożliwia dobranie maszyny, która spełni konkretne wymagania danego rolnika. Warto także wspomnieć o grupie certyfikowanych ekspertów, którzy mogą przygotować maszynę przed sezonem. Wiedza zebrana przez wiele sezonów żniwnych pozwala im sprawnie zadbać o te podzespoły, które najbardziej wymagają uwagi. W okresie żniw czas to pieniądz. W przypadku gdy kombajn zawiedzie straty mogą być olbrzymie. Niezawodność oraz szybka i efektywna praca są kluczowe.

Dlaczego jeszcze warto wybrać kombajn John Deere? Firma zainwestowała w olbrzymią sieć dystrybucji części. Z tego względu jest w stanie realizować sprawnie wszystkie zamówienia, a nawet gdyby potrzebne części miałyby dotrzeć za późno istnieje możliwość skorzystania a maszyny zastępczej. Przy kupnie nowego kombajnu wyszkoleni w firmowych fabrykach pracownicy zapewniają szczegółowe szkolenie z obsługi maszyny, a później odwiedzą w czasie żniw sprawdzić, czy kombajn działa wydajnie. Przed zakupem warto skorzystać z kalkulatora wydajności kombajnu, aby wybrać maszynę dostosowaną do potrzeb.

John Deere to bez wątpienia firma zasługująca na uwagę przez bogatą historię i troskę o jakość swoich produktów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here