Bottega Veneta Eau Sensuelle – cudowne perfumy od Bottega Veneta

Bottega Veneta Eau Sensuelle to jedne z najlepszych perfum, które oferuje marka Bottega Veneta. Przy tworzeniu zapachu zastosowano sposoby charakterystyczne dla zapachów Bottega Veneta. Skórzane nuty połączono z wanilią i indonezyjską paczulą tworząc wytworny filar całej kompozycji. Eau Sensuelle to najnowsza odsłona klasycznych perfum Bottega Veneta Eau de Parfum. Tym razem otrzymaliśmy jeszcze świeższy i atrakcyjny zapach. Czy warto kupić perfumy Bottega Veneta Eau Sensuelle?

Bottega Veneta Eau Sensuelle – kreatywny pomysł na perfumy

Eau Sensuelle jest efektem współpracy dyrektora kreatywnego firmy Bottega Veneta- Tomasa Maiera z duetem wybitnych perfumiarzy. Michel Almairac i Mylène Alran sprawili, że całość jest wyjątkowa. Przy tworzeniu zapachu wykorzystano oczywiście składniki najwyższej jakości, które od lat charakteryzują włoską markę. Kompozycja kwiatów, owoców oraz szypru przesyconego skórzanym aromatem, otwiera się eleganckim kwiatowym akordem gardenii i jaśminu indyjskiego zmieszanych z aksamitem brzoskwini. Z racji tego, że Bottega Veneta Eau Sensuelle to nowa wersja perfum, które stały się bardzo popularne kilka lat wcześniej, w nowej odsłonie włoska marka stawia na młodość i świeżości, choć wciąż mocno ma trzymać się swojego stylu i wysokiej jakości. Perfumy dla kobiet marki Bottega Veneta są często tworzone na podstawie podobnej nuty bazowej, dlatego osoby, które interesują się perfumami, mogą wyczuć je zaraz po tym, jak do ich nozdrzy dojdzie magiczny zapach pierwszej nuty Bottega Veneta Eau Sensuelle. Tworzenie perfum na podobnej bazie uważa się zazwyczaj za zaletę, jednak niesie to za sobą pewne ryzyko – perfumy oparte na tej samej bazie bardzo często są wtórne lub nudne. Na szczęście to nie dotyczy Bottega Veneta Eau Sensuelle. Przy produkcji zręcznie wpleciono nowe motywy, które sprawiają, że perfumy są naprawdę wyjątkowe.

Bottega Veneta Eau Sensuelle – czym charakteryzują się perfumy?

Eau Sensuelle marki Bottega Veneta to drzewno – kwiatowo – piżmowe perfumy dla kobiet. Zapach pojawił się w sprzedaży w 2016 roku. Perfumy składają się z takich składników jak brzoskwinia, gardenia, jaśmin, skóra, wanilia i paczula. Zapach nie jest przesadnie zmysłowy, jak wskazuje nazwa. Na początku wyraźnie czuć za to kwiaty z pastelowym aromatem. To właśnie ta nuta najbardziej odróżnia Bottega Veneta Eau Sensuelle od pozostałych produktów od Bottega Veneta. Perfumy nie mają żadnych tonów infantylnych, tanich i wtórnych, które mogłyby zaniżyć ich poziom. Jestem zdania, że start kompozycji jest jej najcenniejszą częścią, ponieważ odróżnia ją od innych, a jednocześnie prezentuje coś nieznanego i nowego. Włoska marka proponuje klientom bardzo zmysłowy i romantyczny zapach dla kobiet. Co więcej, kojarzy się z najwyższej jakości galanterią skórzaną w domu. Kompozycja jest efektem ponownej pracy nad jednym z klasycznych zapachów od Bottega Veneta, który został ulepszony przez Michela Almairaca i Mylène Alran. Bottega Veneta Eau Sensuelle sprawdzą się niemal w każdej sytuacji – możemy je używać na co dzień lub na specjalnie okazje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here