Kiedy efekty endermologii zaczynają być widoczne

Piękne, jędrne ciało, bez grama cellulitu to marzenie wielu pań. Kobiety nierzadko całą swoją uwagę skupiają na wyglądzie – stosują drakońskie diety, wykonują bardzo intensywne treningi. W większości przypadków przynosi to oczekiwane rezultaty. Jednak niekiedy to zbyt mało, by pokonać pomarańczową skórkę.

Endermologia efekty i przebieg zabiegu

Wspaniałą metodą ujędrniania skóry jest Endermologia Efekty tego zabiegu są oczywiście największe, kiedy właśnie łączy się go ze zdrowym stylem życia. Polega on na masowaniu zbitej tkanki tłuszczowej specjalną maszyną, która zasysa zbędny tłuszcz i go rozbija. Skóra staje się bardziej wyrównana, napięta. Jej koloryt również się poprawia – spowodowane jest to szybszym przepływem limfy i krwi.

Czy zabieg endermologii boli?

Wytwarzane przez maszynę do endermologii podciśnienie, powoduje, że zabieg momentami bywa nieprzyjemny. Niektórzy pacjenci określają go nawet mianem bolesnego. Sporo zależy od stopnia bólu pacjenta, jednak rzeczywiście na początku zabiegu większość pacjentów odczuwa dyskomfort. Później można się tego uczucia przyzwyczaić i chodzić na kolejne masaże już z przyjemnością.

Kto nie może poddać się zabiegowi endermologii?

Zabieg endermologii jest zabroniony kobietom w ciąży a także tym, karmiącym piersią. Lepiej unikać go w trakcie menstruacji i wykonać w innej fazie cyklu. Problemem jest również przyjmowanie leków na rozrzedzenie krwi. Ogólnie po endermologii nie ma powikłań, nie licząc drobnych siniaczków czy pajączków, które mogą pojawić się zaraz po zabiegu. W przeciągu kilku dni powinny się one jednak wchłonąć.

Jaki jest koszt endermologii?

Ogólnie rzec biorąc zabiegi medycyny estetycznej nie należą do najtańszych. Wymagają one korzystania z profesjonalnego sprzętu, ukończenia specjalistycznych kursów przez kosmetologa. To wszystko wpływa na cenę. Nie inaczej jest z endermologią. W zależności od obszaru, jaki chce się poddać masażowi podciśnieniowemu, koszty mogą wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wiele zależy również od tego ile zabiegów trzeba będzie wykonać, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Wybierając gabinet, warto kierować się renomą a nie wybierać te, które oferują wykonanie tej usługi najtaniej jak się da.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here