Jak przyspieszyć okres

Podczas okresu wiele kobiet czuje się naprawdę słabo. Niestety, większość pań cierpi wówczas na silne bóle brzucha, rozdrażnienie a nawet mdłości czy wymioty. W bardziej drastycznych przypadkach kobiety potrafią nawet mdleć z bólu. Nic dziwnego więc, że jeśli miesiączka wypada w jakimś ważnym czasie, dużo dziewczyn zastanawia się jak przyspieszyć okres? Szczególnie takie pytania pojawiają się w głowie przyszłych panien młodych, które nie wyobrażają sobie w dniu ślubu, obok białej sukni zakładać również podpaski czy tamponu. Wizja czerwonych plam na śnieżnobiałej sukni, na pewno powoduje, że pytanie jak przyspieszyć okres spędza sen z powiek przyszłym pannom młodym. Kolejnym czasem, kiedy dziewczyny myślą o tym, jak przyspieszyć okres, jest czas wakacji. Jeśli zbliża się wymarzony urlop albo obóz letni, na pewno wiele dziewcząt nie chce wówczas przejmować się okresem.

Jak przyspieszyć okres?

Jak przyspieszyć okresCzy istnieje zatem pomysł na to, jak przyspieszyć okres? Na pewno rozwiązań jest kilka, ale które z nich są tak naprawdę skuteczne? Istnieje wiele sposobów tak zwanych domowych. Do najczęstszych z nich należy kąpiel w wannie z gorącą wodą. Owszem, ciepło powoduje rozkurczenie się macicy i sprawia, że okres może nadejść szybciej. Jednak sposób ten nie jest odpowiedzią na pytanie, jak przyspieszyć okres o kilka tygodni. Taka gorąca kąpiel może pomóc przyspieszyć miesiączkę o zaledwie kilka dni. Warto zatem szukać alternatywnych metod na to, jak przyspieszyć okres.

Drugim rozwiązaniem, jest picie naparu z liści malin. To rozwiązanie polecane jest również kobietom w końcówce ciąży, które chcą wywołać poród. Liście malin mają wiele fantastycznych właściwości. Niektóre kobiety utwierdzone są w przekonaniu, że regularne picie naparu z liści malin od 38 tygodnia ciąży, miało pozytywny wpływ na łagodny poród. Niewiadome jest to ile w tym prawdy, natomiast wiadomo, że liście malin wywołują skurcze macicy, co sprawić może, że okres rzeczywiście nadejdzie szybciej.

Najbardziej skutecznym jednak sposobem na to, jak przyspieszyć okres, jest wybranie się do lekarza ginekologa, który po prostu przepisze nam tabletki antykoncepcyjne, które pozwolą skrócić cykl miesiączkowy, dzięki czemu okres pojawi się znacznie szybciej – dokładnie wtedy, kiedy go zaplanujemy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here