Podwyższony komfort poruszania się po domu dla niepełnosprawnych i nie tylko

Dla osób z ograniczeniami ruchowymi, ale i schorzeniami występującymi po stronie aparatu ruchu, problemem staje się poruszanie po domu. Nie jest wystarczające, by zapewnić odpowiednio dużą przestrzeń. W grę wchodzi eliminowanie zbędnych przeszkód, jak chociażby wysokie progi. To samo tyczy się osób starszych oraz dzieci. Na znacznie podwyższony komfort poruszania się po domu mogą liczyć domownicy, przed którymi pojawiają się drzwi tarasowe przesuwne.

Spośród dostępnych rozwiązań, taki system otwierania drzwi na taras sprawdza się najlepiej. Eliminuje zbędne progi, czyniąc je maksymalnie niskimi. Dzięki temu, niezależnie od problemów zdrowotnych sprawiających kłopoty podczas poruszania się, można bez problemu dostać się na taras i zaczerpnąć świeżego powietrza, cieszyć się otoczeniem.

Zastosowanie drzwi tarasowych przesuwnych wpływa na podwyższenie bezpieczeństwa poruszania się po domu. Ponadto jest to system, który zwykle oferuje duże przeszklenia, a te wpływają na jeszcze lepszą estetykę domowych powierzchni. Zaletą jest uzyskanie maksymalnej przestronności, ponieważ drzwi przesuwane dzięki systemowi zamontowanych szyn, nie ograniczają przestrzeni na zewnątrz budynku lub wewnątrz pomieszczenia, w miejscu przechodzenia salonu w taras.

Drzwi tarasowe przesuwne są zatem dobrym rozwiązaniem zarówno do przestronnych wnętrz, jak i tych o ograniczonej przestrzeni, gdzie liczy się każdy wolny metry powierzchni. Pomimo dość dużej wagi przeszkleń, przy poprawnie wykonanej instalacji, można liczyć na bezproblemowe przesuwanie drzwi, bez konieczności użycia siły fizycznej. Drzwi tarasowe ponadto optycznie powiększają przestrzeń, zapewniają dopływ światła naturalnego w większej ilości, tym samym wpływając na podnoszenie komfortu użytkowania pomieszczenia.

Na indywidualnie dopasowaną ofertę, w tym spełnienie oczekiwań i wymagań każdego z Klientów, można liczyć, decydując się na propozycje producenta https://domel.pl/. Efektowne aranżacje oraz profesjonalna opieka posprzedażowa – zdecydowane atuty, których próżno szukać u konkurencji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here