myjnia bezdotykowa Bielany

Do najczęściej rekomendowanych myjni na warszawskich Bielanach należy Warsus przy ulicy Rudnickiego 3. Jako myjnia bezdotykowa, według opinii klientów, posaida najlepsze rozwiązania i wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęty, między innymi myjkę, która posiada odpowiednie ciśnienie zapewniające dokładne umycie auta. Wiadomo, że myjnie tego typu pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o dokładność, jednak jeśli myjnia bezdotykowa jest odpowiednio wyposażona, możemy osiągnąć całkiem dobre efekty.

Właściciel postawił również na jakość, jeśli chodzi o środki chemiczne. Dzięki temu umyty samochód prezentuje się naprawdę dobrze.

Warto mieć drobne

W dobie masowych płatności kartą, gotówki przy sobie posiadamy zazwyczaj nie wiele i w przewadze są to banknoty. Dlatego bardzo dużym plusem  dla myjni na Bielanach jest rozmieniarka drobnych. Taki automat zamontowany na miejscu to bardzo duże ułatwienie. Nie trzeba wcześniej myśleć o rozmienieniu pieniędzy ani kombinować, gdy już jesteśmy na miejscu, a okazuje się, że nie mamy przy sobie monet. Dobrą informacją jest również to, że myjnia wyposażona jest w odkurzacze, dzięki czemu o nasz samochód zadbamy nie tylko zewnątrz, ale również wewnątrz.

Myjnia bezdotykowa na Bielanach - jaką wybrać

Jaka cena taka jakość

To, że cały samochód możemy umyć za zaledwie 5 zł to ogromny plus, jednak w przypadku tej myjni bardzo dużym utrudnieniem jest wydostanie się z niej, ponieważ wyjazd prowadzi przez stanowiska do umycia. Jeśli trafimy w porze, kiedy zrobi się kolejka, możemy mieć bardzo duży problem. Mimo małych minusów, myjnia ma bardzo dobre oceny, a ich poziom utrzymuje się na poziomie 4 z 5 możliwych.

Hydron

Inną myjnią bezdotykową na Bielanach jest Hydron. Tak jak poprzednio opisywana, również ta chwalona jest za dobrej jakości sprzęt i środki chemiczne. Jej znacznym minusem jest czas. Na większości myjni za złotówkę możemy myć samochód przez całą minutę, tutaj zaledwie 40 sekund. Myjnia nie posiada również rozmieniarki. Jednak to nie problem, ponieważ pani z obsługi bardzo często pomaga kierowcom i wymienia im pieniądze. Jest to jednak jedna z najpopularniejszych myjni bezdotykowych na Bielanach, o czym świadczyć mogą często pojawiające się tam kolejki.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here