Lakiery hybrydowe

Jak wiadomo malowanie paznokci lakierem hybrydowym nie jest prostym zadaniem. Trzeba wykazać się dużą precyzją i zaangażowaniem w tą czynność. Schludnie wyglądające dłonie to wizytówka każdej kobiety.

Lakiery hybrydowe ułatwiają pracę z manicurem, ponieważ mają swój schemat działania. Przede wszystkim taki lakier utwardzamy w lampie, a nie czekamy aż wyschnie. Jest to bardzo wygodna opcja zarówno dla osób pracujących profesjonalnie oraz tych, które zwyczajnie są niecierpliwe. Lakier hybrydowy dzieli się na poszczególne kategorie. Zazwyczaj podstawę tworzy baza, kolor oraz top. Jak wiadomo zwykły lakier zastyga i niestety nie tworzy mocnej warstwy ochronnej, która pozwoli na długie noszenie go na swoich paznokciach.

Hybryda daje możliwość utrzymania się lakieru na płytce tak długo, jak pozwoli na to wykonanie. Może to być okres nawet miesiąca! Takie paznokcie są często polecane osobom, które pracują i nie mają czasu na częste wizyty u kosmetyczki lub robienie samej lub samemu paznokci. Dostępność kolorów i wzorów jest naprawdę ogromna w tej branży. Znajdziesz wszystko od pasteli aż po ciemne kolory. Dzięki różnym technikom możesz dowolnie ozdabiać swoje paznokcie. Zazwyczaj robi się to za pomocą przyrządów specjalnie do tego przygotowanych lub naklejek czy też pyłków. Szeroki zakres lakierów i dodatków pozwala na puszczenie wodzy fantazji i stworzenie czegoś kreatywnego na swoich pazurkach.

Należy pamiętać o tym, żeby zaopatrzyć się w odpowiednią lampę LED lub UV. Do tego pozostaje dobrać odpowiednie lakiery oraz akcesoria takie jak aceton lub cleaner. Przydatne są również waciki bezpyłowe, które nie zostawią żadnych drobnych elementów na twojej płytce. Bloczek polerski pomoże ci w zrównaniu paznokcia i zapewnieniu gładkiej powierzchni pod lakier. Dodatkowo możesz zakupić pędzelek, który odepchnie resztki po piłowaniu. Malowanie paznokci przy użyciu lakieru hybrydowego to naprawdę prosta sprawa. Wystarczy, że opanujesz kolejność ich użycia, a reszta pójdzie jak z płatka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here