trymer
fot. pixabay.com

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zaprojektowanie własnej brody lub zarostu. Do tego celu idealnie nadaje się trymer. W wielu przypadkach są one łączone z maszynkami do strzyżenia. Sugerujemy, aby zwrócić szczególną uwagę przy wyborze trymera do brody w rodzinnej stylizacji zarostu.

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jak-wybrac-trymer-do-brody-czy-warto-go-kupic/

Jak działa trymer?

Jednak zanim wprowadzimy konkretne parametry techniczne, zastanówmy się nad faktyczną zasadą działania trymera? Wiele osób myli te urządzenia z latającymi nożycami. Jednak różnice między tymi urządzeniami są duże.

Działanie trymera jest podobne do działania głowicy żyłkowej. Kilkanaście małych noży obraca się z dużą prędkością, pozostawiając po sobie specjalną osłonę. Włosy, które wpadną w otwór osłony, zostaną natychmiast obcięte.

Precyzyjne strojenie lub trymer do brody – czym się różnią?

W rzeczywistości trymery i trymery to urządzenia, które uzupełniają ich funkcje. Trymery do golenia są używane głównie do modelowania zarostu. Możesz go również użyć do wprowadzenia drobnych poprawek, takich jak przycinanie bocznych narożników. Maszynki do strzyżenia służą głównie do skracania włosów. Nie jest tak dokładny jak trymer, ale jest bardziej wydajny. W ciągu kilku minut możesz nim przyciąć włosy na całej powierzchni.

Który trymer do brody wybrać – na co zwrócić uwagę?

Decydując, który trymer do brody wybrać, zwróć uwagę na najważniejsze funkcje tych urządzeń. Należą do nich ostrze w trymerze, regulacja długości cięcia, tryb zasilania (przewodowy lub bezprzewodowy), można czyścić pod bieżącą wodą, dodatkowe funkcje,.Ostrze w trymerze

Kupując trymer do brody, zwróć uwagę na jego ostrze. Muszą być wykonane ze stali nierdzewnej. Gdy uda nam się znaleźć kopię z ostrzem ze stopu tytanu, sytuacja będzie lepsza, ponieważ w codziennym użytkowaniu są one prawie niezniszczalne.

Niedrogie modele trymerów wymagają odpowiedniej konserwacji – w pierwszej kolejności ostrza należy od czasu do czasu nasmarować. Bardziej nowoczesne trymery zostały wyposażone w funkcję automatycznego oliwienia. Ciekawym rozwiązaniem jest też ostrze, które według oświadczenia producenta samo ostrzy się podczas pracy.

Przeczytaj też: http://www.gminess.pl/jaka-suszarke-do-wlosow-wybrac/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here