Baza Usług Rozwojowych

Trzeba przyznać, że polscy pracownicy coraz częściej stawiają na samorozwój. Jesteśmy świadomi konieczności podnoszenia własnych kwalifikacji nie tylko po to, by móc wspinać się po kolejnych szczeblach kariery, ale wręcz po to, by utrzymać się na rynku. Co więcej, w licznych zawodach dokształcanie się i zdobywanie nowej wiedzy jest obowiązkiem, zgodnie ze zmieniającymi się przepisami prawa czy wprowadzanymi innowacjami. Tylko pracownik, który posiada aktualną wiedzę i najlepsze umiejętności, może być uznawany za specjalistę. Wszystko to sprawia, że tak ogromnym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj szkolenia i to bez względu na sektor krajowej gospodarki.

Jeśli i Ty szukasz możliwości samorozwoju, ale stawiasz tylko na szkolenia najlepszej jakości, sprawdź, czym jest Baza Usług Rozwojowych. To platforma internetowa, która skupia aktualne oferty szkoleń i kursów zawodowych oraz dokształcających według konkretnych specjalizacji. To szkolenia certyfikowane, które stanowią świadectwo zdobycia najlepszych kwalifikacji. BUR jest dostępny dla każdego, a sama rejestracja na platformie jest bezpłatna.

Ciekawostką jest to, że większość dostępnych szkoleń, w tym szkolenia podatkowe online i inne organizowane w sieci (takie rozwiązanie jest zalecane szczególnie w czasie pandemii koronawirusa), jest dofinansowywana, a chętni wzięcia udziału mogą liczyć na dotację rzędu od 50% do 80%. Należy przy tym zauważyć, że szkolenia oferowane za pośrednictwem BUR mogą być organizowane nie tylko dla indywidualnych chętnych, ale też całych przedsiębiorstw. Trzeba pamiętać, że dzisiaj aż ponad połowa pracodawców inwestuje w zatrudnianą kadrę, a udział w szkoleniach jest dla pracowników wartością dodaną do standardowego wynagrodzenia. Okazuje się również, że do firm, które organizują kursy i szkolenia swojemu personelowi, składanych jest nawet kilka razy więcej CV, aniżeli do tych, którzy nie stawiają na rozwój pracowników. Warto też zaznaczyć, że z takowych szkoleń korzystać mogą przedsiębiorcy, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Fakt, że najlepszej jakości szkolenia mogą być dzisiaj dofinansowywane, jest ogromną zaletą. Przecież dobre szkolenie to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Nie każdego stać na to, by móc inwestować w samorozwój środki o takiej wartości. Dotacje umożliwiają więc zdobywanie wiedzy i umiejętności wszystkim, którzy tego potrzebują bez względu na możliwości finansowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here