A jeśli Niebo istnieje naprawdę?

0
1375

Bestseller sprzedał się w ponad jedenastu milionach egzemplarzy, a nawet został zekranizowany. „Niebo istnieje… Naprawdę!” to historia chłopca, opowiedziana jego słowami, ale napisana przez jego ojca. Niewiarygodna, poruszająca, wciągająca. Zaczyna się od operacji wyrostka robaczkowego, którą przeszedł syn Todda – Colton Burpo. Operacja była ciężka, dlatego rodzina nie posiadała się z radości, gdy wszystko skończyło się dobrze. Ale najpiękniejszą opowieść Colton przekazał w kolejnych miesiącach. Nikt nie spodziewał się tego, że synek opowie o swojej podróży… do nieba i z powrotem.

Niespełna czteroletni wówczas chłopiec zaczął od tego, że opuścił swoje ciało w trakcie operacji. Nie było to bezpodstawne wymyślanie małego dziecka – udowodnił swoje wyjście z ciała, opowiadając to, co robili wtedy jego rodzice. Również wiele innych historii pokazywało, że doświadczył on czegoś, czego nie mógł poznać przez pierwsze niecałe cztery lata swojego życia.

Chłopięce wspomnienie z nieba – cudowna opowieść

Niebo istnieje naprawdę – świadczą o tym historie przekazane Coltonowi w trakcie niebiańskiej podróży i spotkania ze zmarłymi osobami. Opowiadał też o rzeczach, o których nie mógł mieć pojęcia, ponieważ wydarzyły się długo przed jego narodzinami. Rodzice nie czytali chłopcu Biblii, a jednak przedstawiał on wizję nieba adekwatną do biblijnych informacji. Colton opowiedział rodzicom niezwykle szczegółowo i w prosty sposób, jak wygląda ten świat i jak mocno kocha wszystkich Bóg.

Miłość Boga jest przeogromna, a niebo istnieje naprawdę. Anioły, Jezus, wieczność – wszystko to przedstawione w dziecięcej aranżacji, co jeszcze mocniej potwierdza prawdziwość tej niebiańskiej podróży poza ciało. Warto sięgnąć po tę książkę, aby spojrzeć na Wszechświat właśnie w taki sposób – niewinny, prosty, dziecięcy. Zrozumieć to, czego na pozór nie da się zrozumieć. Uwierzyć i pokochać prostym sercem.

Niebo istnieje Naprawdę!” jest książką dla głęboko wierzących i praktykujących chrześcijan, ale nie tylko. Jest przede wszystkim lekturą dla wątpiących oraz poszukujących. To wspaniała, prawdziwa historia o życiu w innym wymiarze, o bezkresnej miłości boskiej. Daje wiarę, poszerza świadomość i horyzonty. Pokazuje, że ludzie nie są sami i że po śmierci czeka ich coś pięknego. Że Bóg nie posiada okrutnego oblicza, a jedynie miłosierne i kochające. Lektura jest lekka i przyjemna, wprowadza w chwilę zadumy i zostawia po sobie miłe wspomnienie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here